top of page
İmza Atan Adam

HAKKIMIZDA

Proje hangi boyutta olursa olsun, hedefimiz daima aynıdır;
"Mekanınızdan en fazla verimi ortaya çıkararak yatırımınızı zenginleştirmek."

AVOK DESIGN,

İşletmelerin mekan yatırımlarını, kurumsal düzeyde en fazla fayda almasını sağlamayı gözeten, marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, kaliteli tasarım odaklı, yaratıcı ve uzman bireylerden oluşan bir iç mimarlık ofisidir.

Amacımız İstanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki danışanlarımız ve projeler için beklentilerine uygun çözümler üretmektir.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen 10 yıla yakın süre, uygulanmış 100’ü aşkın proje sayısı, yerel ve ulusal birçok saygın projede mimar ve tasarımcı olarak işler yapmış olmak bu idealimizde ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir.

Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenize en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Size Verdiğimiz Güvence,

Kalite ve konforun maksimum sağlandığı mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Özetle misyonumuz, danışanlarımızın hayallerinin gerçeğe dönüşmesinde rol alarak, yaşam kalitelerine değer katabilmektir.

Gelişen teknoloji ile beraber iki boyutta tasarladığımız projelerimizi 3D görsellerle danışanlarımıza sunuyoruz. Böylece proje uygulandığında elde edilecek sonuçların net algılanmasını sağlayarak hata oranını minimize edip, üzerinde beraber karar verip proje aşamasını tamamlıyoruz.

Kendi atölyelerimizde projemiz için tasarladığımız tasarımlarımızı hazırlayıp uyguluyoruz. İmalat aşamaları denetimimizde olduğu için uygulamalarımızda imalatçı/usta hatalarından kaynaklı gecikmeleri önlüyoruz.

Yeni esin kaynakları ve fikirleri değerlendirirken sunduğumuz konsepte sizin beğendiğiniz unsurları da mutlaka dahil ediyoruz. 

Hemen ön görüşme randevusu alın ve AVOK DESIGN yaratıcı ekibi tarafından tasarlanacak kurumunuzun belirgin nitelikli farkını kendiniz keşfedin.

Modern Konut Kompleksi

İşiniz, En değerli yatırımınızdır,
Projelerimizi bu hedef bilinciyle hazırlıyoruz.

bottom of page